tel. 32 292-49-18
lupus1@lupus1.com.pl

Adopcje

 

 

 Lilo szuka domu!

 

Lilo to 6 miesięczny kocurek, który wygrał walkę o życie. Choć jest młody zaznał już wiele cierpienia. Gdy trafił do Naszej przychodni miał pękniętą miednice. Jego tylna łapka była w tragicznym stanie. Groziła mu w najlepszym wypadku amputacja łapy. Kot bardzo długo gorączkował i baliśmy się, że może tego nie przeżyć. Na szczęście nie poddawaliśmy się, długotrwałe leczenie przyniosło efekt.

Lilo jest teraz pełnym radości i miłości do człowieka kociakiem. Uwielbia się przytulać i być w centrum uwagi. Potrafi korzystać z kuwety. Jest odrobaczony, odpchlony i zachipowany. Niestety jego stan zdrowia nie pozwalał nam jeszcze na szczepienie. Toleruje inne psy i koty. Lilo szuka odpowiedzialnego domu gdzie zazna wiele miłości. Chcielibyśmy żeby kolejny przystanek był jego ostatnim bo w pełni na to zasługuje. Osoba która zdecyduje się na adopcje zyska przyjaciela do końca jego kociego życia. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz wizyta poadopcyjna.

 

Zdjęcia Lilo w poniższym linku:

 

 

https://www.facebook.com/pg/przychodnia.weterynaryjna.lupus/photos/?tab=album&album_id=1642427352446105

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Megi szuka domu!

 

To sympatyczna i kontaktowa 10 letnia kotka. Mieszka już w naszej przychodni bardzo długo. Choć czuje się u nas jak w domu to szukamy dla niej odpowiedzialnych właścicieli. Jest żywiona specjalistyczną karmą. Przestrzeganie diety jest bardzo ważne ponieważ po zmianie karmy kotka dostaje biegunki. 

Megi potrafi korzystać z kuwety, z cierpliwością znosi wszelkie zabiegi weterynaryjne. 

Jest ciekawska, uwielbia towarzystwo człowieka. Preferowany dom bez innych zwierząt. Źle reaguje na psy i koty. Jest zaszczepiona, odrobaczona, odpchlona i zaczipowana. Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej. 

Kontakt 32 292 49 18 

 

megi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NASI PODOPIECZNI