tel. 32 292-49-18
lupus1@lupus1.com.pl

Personel

Edyta Hyla
Lekarz weterynarii
Specjalista chirurg
Specjalista chorób psów i kotów

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Ukończyła również specjalizację z chirurgii małych zwierząt.
Jest założycielem przychodni i prawdziwym lekarzem z powołania.
Jako najbardziej doświadczony lekarz w naszej przychodni wykonuje m.in. skomplikowane zabiegi chirurgiczne, diagnostyczne badania USG, rozwiązuje najtrudniejsze przypadki internistyczne. Podczas swojej praktyki ukończyła bardzo wiele kursów i szkoleń specjalistycznych dzięki czemu może poszczycić się dużym profesjonalizmem.
Wszystko za co się zabiera robi z olbrzymim zaangażowaniem, zawsze stawiając na pierwszym miejscu dobro pacjenta.
Jej długoletnie doświadczenie pozwala na sprawną koordynację pracy całego zespołu.
Jest kierownikiem przychodni i dobrym duchem zespołu.
Prywatnie opiekuje się dwójką dzieci oraz pokaźnym stadkiem zwierzaków, które liczy: trzy przeurocze koty, trzy psy i rybki.

 

Karina Nowak
Lekarz weterynarii

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Wnikliwa i dokładna internistka psów, kotów i fretek. Oprócz tego lekarz pasjonujący się leczeniem gryzoni i zajęczaków.
Podczas swojej 10 letniej praktyki zawodowej stale pogłębia wiedzę i kwalifikacje podczas szkoleń i kursów specjalistycznych. Jest bardzo precyzyjna w tym co robi, a jednocześnie umie patrzeć na stan zdrowia zwierzęcia z szerokiej perspektywy. Dobro pacjenta zawsze stawia na pierwszym miejscu.
Prywatnie opiekuje się psem i dwoma kotami.

 

 

 
Anna Macek


Lekarz weterynarii

Absolwentka wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu.
Związana z Przychodnią już od czasu praktyk studenckich. Wiedzę i doświadczenie zdobywała podczas praktyk w Ambulatorium Kliniki Chorób Wewnętrznych UP we Wrocławiu. Obecnie w trakcie specjalizacji z zakresu chorób psów i kotów.
W swojej pracy zajmuje się interną oraz diagnostyką laboratoryjną. Z zapałem poszerza swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach i sympozjach. W czasie pracy zwraca uwagę na szczegóły a do swoich pacjentów oraz ich właścicieli podchodzi z empatią.
Opiekuje się psem i akwarium.

 
 
 
 
                        
                                                        

Angelika Cyran
Asystent lekarza weterynarii

Inżynier Zootechniki, Absolwent Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.
Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywała jako wolontariusz w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Sosnowcu. Bierze czynny udział w akcjach propagujących adopcję bezdomnych zwierząt. Stale dąży do poszerzania swojej wiedzy i umiejętności.
Jako asystent lekarza weterynarii zajmuje się m.in. przygotowaniem pacjentów do zabiegów chirurgicznych, badaniami laboratoryjnymi, a także troszczy się o dobre samopoczucie zwierząt pozostawionych w przychodni. Zawsze pogodna i uśmiechnięta uczestniczy w procesie leczenia i rekonwalescencji naszych pacjentów.
Prywatnie opiekuje się dwoma kotami.

 
Paulina Malinowska

Paulina Malinowska

Technik Weterynarii

 

Inżynier Zootechniki, Absolwent Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.Od sierpnia 2017r. Technik Weterynarii. Posiada dużą wiedzę na temat karm bytowych, diet weterynaryjnych, suplementów diety, a także szerokiej gamy preparatów pielęgnacyjnych dla zwierząt. Do jej obowiązków należy opieka nad szpitalem jak i opieka przed i po operacyjna oraz asysta przy zabiegach chirurgicznych.  Od wielu lat angażuje się w pomoc dla bezdomnych zwierząt. Prywatnie opiekuje się dwoma kotami i psem.

 

  
NASI PODOPIECZNI